Банківські гарантії

 

      Як продавець або покупець Ви зацікавлені у проведенні Ваших зовнішньоекономічних операцій або операцій на внутрішньому ринку якомога гнучкіше та безпечніше?

 

     АТ КБ "ТК КРЕДИТ" надає банківські гарантії — безвідкличне зобов’язання банка компенсувати Бенефіціарові по гарантії відповідну суму в разі дефолту (невиконання зобов’язань) з боку Принципала ( Вашого контрагента).

 

Ключові переваги банківських гарантій:

·         Гарантування зобов’язань: отримання додаткового незалежного забезпечення виконання Вами або Вашим контр-агентом своїх зобов’язань за контрактом зі сторони банку;

·         Підтвердженням Вашої високої репутації та ділової надійності (гарантії, відкриті від імені Вашої компанії АТ КБ "ТК КРЕДИТ", або іншими першокласними банківськими установами проти контргарантій АТ КБ "ТК КРЕДИТ", свідчать про платоспроможність, надійність та високу ділову репутацію Вашої компанії).

 

    Найбільш поширені види гарантій, що їх випускає АТ КБ "ТК КРЕДИТ" або забезпечує випуск першокласними банківськими установами:

   • Гарантія платежу - зобов'язання банку, видане за наказом покупця на користь продавця, виплатити останньому певну суму у разі невиконання покупцем своїх зобов'язань по сплаті за поставлений товар.
   • Тендерна гарантія - зобов'язання банку, видане за наказом сторони, що бере участь в тендері, на користь сторони, що організовує тендер, виплатити останній певну суму при порушенні учасником тендеру умов контракту в частині відмови від його реалізації після того, як ним тендер ним виграно.
   • Гарантія виконання зобов'язань - зобов'язання банку, видане за наказом продавця товарів або послуг або іншого підрядника на користь покупця або замовника, виплатити останньому певну суму у разі невиконання першим своїх зобов'язань по постачанню товару/виконанню послуг/робіт.
   • Гарантія повернення авансового платежу - зобов'язання банку, видане за наказом продавця, який одержує аванс від покупця, повернути аванс покупцеві у разі невиконання продавцем своїх зобов'язань по постачанню.

 Тарифи АТ КБ "ТК КРЕДИТ" за банківськими гарантіями

 

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (044) 484-40-36